Korniş Yapıştırıcı Tavsiyeleri

Korniş yapıştırmada kullanılan yapıştırıcı tavsiyeleri arayışında bulunanlara BETA Kimya A.Ş’nin geniş ürün yelpazesi içinde yer alan APEL PU sıvı çivi ürünü önerilmektedir. Tek bileşenli yapısı sayesinde hava ve nem ile etkileşime geçerek son derece hızlı kürleşme özelliğine sahip olan APEL PU sıvı çivi, korniş yapıştırıcı olarak benzersiz bir performans ortaya koymaktadır. Mobilya ve inşaat sektörlerinde sık sık ihtiyaç duyulan bu ürün, muadillerinden ayrılan özelliklere sahip bir yapıştırıcıdır.

Adından da anlaşılacağı üzere bir nesnenin çivi ile çakılmışçasına sağlam olacak şekilde yapıştırılmasını sağlayan APEL PU sıvı çivi, özellikle korniş montajında pratik kullanımı sayesinde öne çıkmaktadır. Metal materyalden üretilen perde kornişlerinin betona kusursuz bir şekilde yapıştırılmasını sağlayan APEL PU sıvı çivi, aynı zamanda diğer metal eşyalarınızı da mükemmel seviyede yapıştırma özelliğine sahiptir.

Korniş Yapıştırıcı Nedir?

Korniş yapıştırıcı ürünler, son dönemde inşaat sektöründe olduğu kadar, ev dekorasyonunda pratik çözümlere ulaşmak isteyen kişiler tarafından da yakından takip edilmektedir. Bilindiği üzere geleneksel usullerle korniş montajı yapımında darbeli matkap ile duvarda delik açılması, bu deliğe dübel yardımıyla kornişlerin tutturulması gibi zahmetli işlemler söz konusudur. Özellikle ev dekorasyonu ile ilgilenen kişiler için başlı başına zahmet ve ekstra masraf anlamına gelen bu işlemler yerine günümüzde gelişen teknolojiyle birlikte korniş yapıştırıcı ürünler kullanılmaktadır.

BETA Kimya A.Ş. tarafından geliştirilen APEL PU sıvı çivi, tek bileşenli yapısı ve hızlı kürleşme özelliği ile çok amaçlı bir yapıştırıcı olarak kullanılmaktadır. Yapı materyallerinin etkili bir şekilde yapıştırılmasında kullanılan APEL PU sıvı çivi aynı zamanda kornişlerin montajında da hızlı ve zahmetsiz çözümler sunmaktadır.

Korniş Yapıştırıcı Özellikleri Nelerdir?

Korniş yapıştırıcı özellikleri ile inşaat sektörü dışında da pek çok kullanım alanına sahiptir. Hızlı kürleşme özelliğine sahip olan APEL PU sıvı çivi, 15 dakikalık pres süresi sonunda muazzam bir kuvvetli tutunma sağlamaktadır. Fiyat performans bakımından ekonomik olan korniş yapıştırıcı ürünler, kolay uygulanabilen silikon formu sayesinde ev dekorasyonu ile ilgilenen kişilerin de ihtiyaçlarına en iyi şekilde yanıt verebilen pratik yapıştırıcılardır.

Bunlarda İlginizi Çekebilir

En İyi Ahşap Yapıştırıcı Hangisidir?

Yapıştırıcı Elden Nasıl Çıkar?

Yapıştırıcı Lekesi Nasıl Çıkar?

Plastik Yapıştırıcı Ürünler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir